Usługi

Najważniejsze jest dla nas pełne dopasowanie naszych usług do Klienta. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę zakres pożądanej pomocy, cele oraz budżet Klienta.

Obsługa księgowa

Oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia księgowości dla organizacji pozarządowych. Nasz zespół to doświadczeni w pracy w sektorze NGO księgowi współpracujący z doradcami podatkowymi. Wybierając nasze usługi masz pewność najlepszego wyboru dla bezpieczeństwa Twoich rozliczeń, szybki kontakt i stawki dostosowane do możliwości Twojej organizacji.


Obsługa prawna

Udzielamy kompleksowego wsparcia prawnego dla organizacji pozarządowych. Rozpoczynając od kwestii rejestracji nowego podmiotu, poprzez przeprowadzanie zmian statutów i wydawanie uchwał,aż po doradztwo w bieżącej działalności. Wsparcie obejmuje również przygotowywanie umów z kontrahentami i pracownikami oraz wszelkiego rodzaju doradztwo prawne. Już od 69,99 zł za godzinę!Raport grantowy

Na podstawie przesłanego nam pomysłu opracujemy kompleksowy raport z dostępnymi aktualnie oraz cyklicznie konkursami, dzięki którym możesz uzyskać finansowanie swojego pomysłu. Przedstawimy również instytucje, które mogą być zainteresowane wsparciem projektu. Już od 299,99 zł!Sprawozdanie i rozliczenie grantów

Oferujemy kompleksową usługę sprawozdania i rozliczenia grantu. Przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z sporządzeniem sprawozdania z wykonania grantu dla instytucji będącej grantodawcą. Zadbamy o przestrzeganie zasad wynikających z regulaminu danego konkursu, prawa oraz odnoszące się do rozliczeń podatkowych. Cena ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta.

Wybierz z listy rodzaj grantu...

Jestem zainteresowany (wymagane):

inne


Opracowywanie wniosków grantowych

Kompleksowo opracujemy wniosek grantowy na podstawie Twojego pomysłu. Zaplanujemy poszczególne etapy projektu, uzupełnimy wszelkie konieczne informacje i uzasadnienia. W rezultacie otrzymasz wniosek gotowy do wysłania.Już od 499 zł!

Wybierz z listy konkurs na jaki chcesz aplikować... (wymagane):