Zespół

Maciej Letkiewicz

Prezes Zarządu

Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, autor raportów podatkowych oraz raportów dotyczących przedsiębiorców w Polsce, ekspert w zakresie prawa podatkowego, w przeszłości zawodowo związany z działem podatkowym jednej z międzynarodowych firm doradczych. Były ekspert NIW w programach FIO i PROO. W przeszłości aktywnie zaangażowany w działalność pozarządową mającą na celu m.in. podniesienie świadomości przedsiębiorców odnośnie istnienia, znaczenia oraz sposobów przeciwdziałania przestępstwom skarbowym w szczególności na gruncie podatku od towarów i usług. Pasjonat prawa podatkowego, przeprowadza wykłady na tematy związane z systemem podatkowym oraz prawem podatkowym. Obecnie zarządza zespołem prawnym i podatkowym w projekcie VentilAid, mającym na celu opracowanie polskiego respiratora ostatniej szansy dla pacjentów wymagających leczenia, głównie w związku z Covid-19.

Kamil Rybikowski

Członek Zarządu

Absolwent prawa na Uniwersytecie Wrocławski, zawodowo od lata zajmujący się otoczeniem regulacyjnym, także dla organizacji społecznych. Autor wielu raportów i analiz z zakresu prawa gospodarczego i administracyjnego. Działacz społeczny z wieloletnim doświadczeniem, pełniący w organizacjach pozarządowych funkcje kierownicze i nadzorcze. Członek zarządu Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej - organizacji parasolowej zrzeszającej kilkadziesiąt organizacji z całego kraju. Ekspert Narodowego Instytutu Wolności, współautor ewaluacji FIO za lata 2014-2018. Prywatnie sympatyk futbolu, kibic Śląska Wrocław.

Maria Witecka Wiese

Konsultant

Magister socjologii, specjalizująca się w badaniach społecznych (głównie jakościowych) z dziedziny socjologii sportu.Od kilkunastu lat, jako działaczka społeczna, angażuje się w działalność pozarządową w różnych stowarzyszeniach i fundacjach. Obecnie zawodowo związana z pracą w III sektorze. W NGO Consulting zajmuje się pracą administracyjną, w szczególności przygotowywaniem wniosków i raportów grantowych. Prywatnie pasjonatka języka francuskiego, antropologii kulturowej i podróży.

Agata Przepiórka

Współpracownik ds. marketingu

Studia na kierunku prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat zaangażowana w działalność pozarządową w różnych stowarzyszeniach oraz fundacjach. Zawodowo związana z think-tankiem, gdzie zajmuje się kwestiami promocyjnymi, organizacyjnymi, a w szczególności prowadzeniem mediów społecznościowych. Swoje zainteresowania oprócz prawa, skupia na marketingu, w szczególności na social media marketing. W NGO Consulting zajmuje się przede wszystkim marketingiem i PR.

Piotr Kasperkiewicz

Księgowy

Magister ekonomii. Z zawodu przedsiębiorca zajmujący się prowadzeniem rachunkowości oraz rozliczaniem projektów organizacji pozarządowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w działalności w organizacjach pozarządowych oraz zarządzaniu projektami. Inicjator i współtwórca projektu Lekcje Ekonomii dla Młodzieży. Przed rozpoczęciem studiów wyczynowo uprawiał kolarstwo, będąc członkiem kadry narodowej zdobył srebrny medal juniorów na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym w Meksyku.