O nas

NGO Consulting tworzy zespół doświadczonych działaczy społecznych. Zebrany przez nas w trakcie wieloletniej działalności w sektorze organizacji pozarządowych know-how stanowi idealną bazę do tego, by doradzać innym organizacjom w zakresie pozyskiwania grantów, rozliczania projektów i nie tylko.


Wierzymy, że organizacje pozarządowe są niezbędnym elementem społeczeństwa obywatelskiego. Stąd nasza misja, by odpowiedzieć na ich potrzeby i pomagać im w realizacji projektów społecznych, które stanowią podstawowy filar ich działalności.


Nasza oferta usług jest kompleksowa, gdyż naszym celem jest wspieranie organizacji pozarządowych na każdym etapie działalności: od wyszukania konkursów grantowych, opracowania wniosku, zaplanowania etapów projektu, po pomoc w jego realizacji, znalezieniu partnerów czy wykonawców oraz rozliczenie.


Jesteśmy także wsparciem w bieżącej działalności – zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem prawnym, a także marketingiem i grafikami. Zajrzyj tutaj, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach.


Zapraszamy do współpracy!