Usługi

Najważniejsze jest dla nas pełne dopasowanie naszych usług do Klienta. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę zakres pożądanej pomocy, cele oraz budżet Klienta.

Rejestracja fundacji

Rejestrujemy Fundacje i Stowarzyszenia. Kompleksowo przygotujemy wymagane dokumenty, doradzimy najpraktyczniejsze zapisy. W rezultacie otrzymasz gotowy do podpisania i wysłania wniosek o rejestrację.

Obsługa księgowa

Oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia księgowości dla organizacji pozarządowych. Nasz zespół to doświadczeni w pracy w sektorze NGO księgowi współpracujący z doradcami podatkowymi. Wybierając nasze usługi masz pewność najlepszego wyboru dla bezpieczeństwa Twoich rozliczeń, szybki kontakt i stawki dostosowane do możliwości Twojej organizacji.


Obsługa prawna

Udzielamy kompleksowego wsparcia prawnego dla organizacji pozarządowych. Rozpoczynając od kwestii rejestracji nowego podmiotu, poprzez przeprowadzanie zmian statutów i wydawanie uchwał, aż po doradztwo w bieżącej działalności. Współpracujemy z radcą prawnym specjalizującym się w obsłudze NGO. Wsparcie obejmuje również przygotowywanie umów z kontrahentami i pracownikami oraz wszelkiego rodzaju doradztwo prawne. Już od 69,99 zł za godzinę!Raport grantowy

Na podstawie przesłanego nam pomysłu opracujemy kompleksowy raport z dostępnymi aktualnie oraz cyklicznie konkursami, dzięki którym możesz uzyskać finansowanie swojego pomysłu. Przedstawimy również instytucje, które mogą być zainteresowane wsparciem projektu. Już od 299,99 zł!Sprawozdanie i rozliczenie grantów

Oferujemy kompleksową usługę sprawozdania i rozliczenia grantu. Przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z sporządzeniem sprawozdania z wykonania grantu dla instytucji będącej grantodawcą. Zadbamy o przestrzeganie zasad wynikających z regulaminu danego konkursu, prawa oraz odnoszące się do rozliczeń podatkowych. Cena ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta.

Wybierz z listy rodzaj grantu...

Jestem zainteresowany (wymagane):

inne


Opracowywanie wniosków grantowych

Kompleksowo opracujemy wniosek grantowy na podstawie Twojego pomysłu. Zaplanujemy poszczególne etapy projektu, uzupełnimy wszelkie konieczne informacje i uzasadnienia. W rezultacie otrzymasz wniosek gotowy do wysłania.Już od 499 zł!

Wybierz z listy konkurs na jaki chcesz aplikować... (wymagane):