Dzień dobry!

jako wieloletni działacze sektora NGO w Polsce niejednokrotnie doświadczaliśmy problemów z pozyskaniem profesjonalnego i rozsądnego cenowo wsparcia w naszych projektach i bieżącej pracy. Niemal dekadę temu, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w sektorze organizacji pozarządowych brakowało nam pomocy, która byłaby dostosowana pod specyficzne potrzeby fundacji i stowarzyszeń. Stąd właśnie narodził się pomysł wykorzystania naszych doświadczeń i uruchomienia swoistego centrum usług dla NGO.

Wierzymy, że praca organiczna u podstaw i tworzenie społeczeństwa obywatelskiego to niezbędne czynniki rozwoju naszej społeczności. To oddolne działania powodują zmiany otaczającego nas świata!

Powołując NGO Consulting chcemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę działalności: zarówno tej bieżącej jak i konkretnych projektów. Rozpoczynając od kwestii finansowania projektów, ich przeprowadzenia, przez marketing i projektowanie grafik, aż po kwestie stałej obsługi księgowej i prawnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą i życzymy zarówno sobie jak i Państwu powodzenia we wszelkich zamierzeniach! Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z nami sukces będzie łatwiejszy do osiągnięcia.

Maciej Letkiewicz

Prezes Zarządu
NGO Consulting Sp. z o.o.