Konkurs: Po pierwsze Rodzina!

Ruszył nabór w drugiej edycji konkursu „Po pierwsze Rodzina!”. Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rodziny, To okazja dla organizacji pozarządowych, które prowadzą wszelkie działania wspierające rodziny.

Jak czytamy na stronie Ministerstwa:

W konkursie zostaną dofinansowane najlepsze projekty informacyjno-edukacyjne i szkoleniowe, służące zmianie społecznej, polegającej na usytuowaniu dobra rodzin w centrum działań wspólnoty na wszystkich poziomach jej funkcjonowania.

Organizacje mogą ubiegać się o dotację w wysokości od 50 000 zł do 1,5 miliona zł, a wniesienie wkładu własnego nie jest wymagane. W poprzedniej edycji konkursu złożono 350 wniosków, a dotacje o łącznej wartości ponad 8,6 miliona zł otrzymało 38 organizacji. 

W tej edycji organizacje z trzeciego sektora mogą uzyskać łącznie do 8,4 miliona zł na realizację projektów tworzących przyjazne otoczenie dla rodziny. 

Oferty konkursowe można składać do 30 kwietnia 2021r.

Kluczem, aby dofinansowanie otrzymać, jest przemyślany i dobrze napisany wniosek, który zostanie wysoko oceniony przez ekspertów. Jego przygotowanie warto powierzyć nam – jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w zakresie przygotowywania wniosków grantowych. Zadbamy o wszystkie szczegóły i dopracujemy wniosek za Ciebie. Skontaktuj się z nami – poprzez formularz lub wysyłając nam e-mail na adres kontakt@ngoconsulting.com.pl.